دوام بالا
چاپ مستقیم
قابل چاپ در ابعاد لارج فرمت

برای مشاوره اولیه و تخصصی و بررسی هزینه و قیمت خدمات با ما در ارتباط باشین

8400015 0912

تندیس

تندیس

فهرست مطالب

انسان ها همواره به دنبال دست یابی به بقا و جاودانگی بوده و هستند و به همین دلیل همیشه در تلاش اند تا این نیاز خویش را با ایجاد اثری ماندگار به مانند تندیس تامین کنند .

انسان برای انجام دادن هر کار خود از باور های خود ایده می گیرد و در ساخته های خود نیز روح و باور های درونی خود را نمایان می کند تا با درک این نیرو آن ها را مورد استفاده قرار دهد.

 طبیعی است که به انجام رساندن این عمر ، نیاز انسان به خلق هنر های مفهمومی را در بر میگیرد. هنری فاخر و در خور تامل که نمایانگر روح و باور های انسانی است.

 یک نوع جالب از میان انواع و اقسام هنر های مفهمومی ، ساخت تندیس یا هنر پیکر تراشی است که میتوان با تماشای آن نیاز انسانی را برای بقا ، برای متجلی ساختن روح و تبلور باورهایش را در پیج و تاب ظریف و هنرمندانه اش به خوبی مشاهده کرد.

تندیس تبلیغاتی

تندیس

برای تبلیغ شرکت یا سازمان خود و یا حتی نشان دادن افتخارات می توان از تندیس تبلیغاتی استفاده کرد.

به این صورت که می توان طرح دلخواه را به صورت تندیس درآورد و در معرض دید همگان قرار داد تا به این صورت تبلیغی برای کسب و کار شما صورت بگیرد.

همچنین می توان از این نوع تندیس برای تقدیر و تشکر از جا های مختلف استفاده کرد و آن را پخش نمود.

تندیس یادبود

در ابتدا برای این که بتوانیم درک درست و دقیقی از این عنوان  و کلمه به دست بیاوریم، نیاز است تا به کشف معنی لغوی تندیس توجه کنیم. 

سوژه ها و موضوع مورد استفاده برای ساخت هر یک از تندیس ها ، می تواند پیکر یک حیوان و یا انسان و یا حتی نماد ها و المان هایی از یک رویداد، مکان و یا حتی دوره ی زمانی خاص دیگری باشد.

 که به عنوان مثال این طور میتوان گفت که ، درباره ی پیکره ی یک انسان ، میتوان فقط صورت و چهره ی شخص را ساخت ، و یا در ابعاد بزرگتر ، مجسمه ای تمام قد و کامل از شخص طراحی و اجرا کرد و این عمر سبب به وجود آمدن انواع مختلفی از پیکره ها می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تندیس لوگو

تندیس

تندیس لوگو، یکی از انواع تندیس است که برروی این تندیس ها لوگو و یا هر متن و نوشته ای که مدنظر دارند درج می کنند تا به عنوان یادبود و تقدیر بماند.

لوگو تندیس علاوه بر اینکه به عنوان یادبود مورد استفاده قرار می گیرند جنبه ی تبلیغاتی هم نیز دارند که برخی از افراد به این نوع تندیس، تندیس تبلیغاتی می گویند و امروزه شرکت ها، موسسات و… درمراسمات خود از این تندیس ها استفاده می کنند.

قیمت تندیس

قیمت تندیس
دوام بالا
چاپ مستقیم
قابل چاپ در ابعاد لارج فرمت

برای مشاوره اولیه و تخصصی و بررسی هزینه و قیمت خدمات با ما در ارتباط باشین

8400015 0912