دوام بالا
چاپ مستقیم UV
قابل چاپ در ابعاد لارج فرمت

برای مشاوره اولیه و تخصصی و بررسی هزینه و قیمت خدمات با ما در ارتباط باشین

8400015 0912

حک لیزری

حک لیزری

فهرست مطالب

حک لیزری روی فلز در محیط های صنعتی و تبلیغاتی کاربرد دارد و برای انجام آن روش های متفاوتی ارائه شده است.

به طوریکه خدمات حکاکی لیزری، ضربه ای، رول مارکینگ و استفاده از دستگاه های CNC برای سطوح فلزی و غیرفلزی توسط مراکز مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد.

با توجه به هزینه اقتصادی فرآیند حکاکی و اهمیت زیادی کیفیت کار، برای انتخاب بهترین مرکز خدمات حکاکی روی فلز لازم است چند مساله مهم مد نظر قرار گرفته شود.

کاربردهای حک لیزری

کنده کاری روی سطوح فلزی و غیر فلزی در تعداد بالا نیاز به سرعت عمل زیادی داشته و در نمی توان از ظرافت و کیفیت کار چشم پوشی کرد.

با توجه به سختی سطوح و زمان زیاد بردن حکاکی با دست، در بخش های صنعتی و تولیدی به سمت تجهیزاتی گرایش پیدا شده است که خدمات حکاکی را با لیزر و برنامه ریزی کامپیوتری ارائه میشود.

از جمله دستگاه های بسیار با کیفیت در این زمینه می توان به حکاکی با لیزر اشاره نمود.

این دستگاه ها که در حالت کلی به دو گروه فایبر و co2 تقسیم میشوند، کاربردهای متفاوتی داشته و جنس سطحی که حکاکی روی آن انجام می شود با هم فرق دارد.

 به عبارت دیگر، خدمات حکاکی روی سطوح فلزی بسیار مقاوم را می توان با دستگاه های حکاکی لیزری فایبر ارائه داده و دستگاه های co2 بیشتر برای سطوح غیر فلزی مورد استفاده قرار میگیرد.

مزایا و معایب حک لیزری

حک لیزری

از مهم ترین مزایا و دلایلی که اغلب کارگاه های صنعتی به استفاده از دستگاه های لیزری برای کنده کاری روی سطوح سوق داده میشوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:


• قابلیت ارائه خدمات متنوع از قبیل حکاکی لوگو، شماره سریال، طرح های هنری و سفارشی، حکاکی متن و غیره با ظرافت بسیار بالا
• سرعت عمل بالا و ارائه خدمات حکاکی با تعداد زیاد و بدون صدا
• ماندگاری طرح های کنده کاری شده روی سطوح فلزی و غیر فلزی
• در دسترس بودن دستگاه های حکاکی لیزری ثابت و پرتابل و استفاده از آنها متناسب با شرایط

نکات مهم در رابطه با خدمات حک لیزری

حک لیزری

برای بهره مندی از بهترین خدمات در این زمینه لازم است چند نکته مهم مد نظر قرار گیرد که عبارتند از:

• در خرید دستگاه برای کنده کاری و حکاکی لازم است به قابلیت ها، پرتابل یا دستی بودن دستگاه و همچنین سرعت و قدرت آنها توجه شود.

به عنوان مثال، در محیط های بزرگ صنعتی یکی از بهترین گزینه ها انتخاب دستگاه حکاکی cnc می باشد که سرعت و کیفیت و قدرت را با هم تلفیق نموده است.

• در شرایطی که قصد دارید از خدمات گروه و مراکز ارائه دهنده حکاکی استفاده کنید، کیفیت و قیمت را به طور کامل باید بررسی کنید. ماندگاری طرح در کنده کاری روی سطوح فلزی و غیر فلزی اهمیت بسیار زیادی داشته و با قدرت دستگاه ارتباط مستقیم دارد.

• مراکزی را برای حکاکی انتخاب کنید که بتوانند کنده کاری روی سطوح مختلف را ارائه دهند. در حال حاضر حکاکی در صنعت بسته بندی، تولید قطعات فلزی و ابزار آلات، صنایع چوب و دکوراسیون و غیره کاربرد داشته و می توان از این خدمات برای برندینگ و افزایش تولید موفق استفاده کرد.

بهترین مرکز خدمات حک لیزری

حک لیزری

یکی از اصلی ترین دلایلی که حکاکی لیزری روی فلز و سایر سطوح رواج پیدا کرد، زیباتر کردن کردن آنها می باشد. به طوریکه در حال حاضر از خدمات حکاکی در صنعت طلاسازی نیز استفاده شده و زیبایی و ظرافت را با هم تلفیق می کند.

به همین خاطر باید بتوانید مرکزی را برای خدمات حکاکی لیزری انتخاب کنید که چند ویژگی مهم داشته باشند.

از این رو می توانید برای سفارش انواع حک لیزری روی فلزات با کارشناسان یووی پرینت ایران در تماس باشید.

ارائه خدمات حکاکی فلز با کیفیت بالا

مراکز و افراد زیادی هستند که خدمات حکاکی را به شیوه های مختلف لیزری، ضربه ای و غیره بر روی سطوح فلزی و غیرفلزی انجام میدهند.

 اما تعداد محدودی از مراکز و افراد هستند که می توانند کار را با کیفیت بالا انجام دهند. کیفیت حکاکی روی فلز به عوامل مختلفی بستگی دارد که تجربه و تسلط به حکاکی، آشنایی با ویژگی های سطوح مختلف و استفاده از ابزارآلات و دستگاه های حرفه ای از جمله این موارد هستند.

 به عبارت دیگر، بهترین مرکز خدمات حکاکی روی فلز باید بتواند حکاکی را با ظرافت بسیار بالا و کاملا حرفه ای انجام دهد تا نتیجه مطلوبی از آن دریافت کنید.

برای مشاوره اولیه و تخصصی و بررسی هزینه و قیمت خدمات با ما در ارتباط باشین

8400015 0912