نکاتی برای تزئین منزل

تزئین منزل uv پرینت ایران
تزئین منزل

با این نکات مانند یک طراح داخلی تزئین کنید

موارد بسیار کمی به اندازه یک صاحب خانه رضایت بخش از طراحی مجدد خانه شما است. از چاپ روی شیشه، چیدمان مبلمان گرفته تا پرده، تبدیل خانه شما به یک اثر هنری واقعاً می تواند سرگرم کننده باشد.

در ادامه بخوانید و نکات عالی در مورد طراحی داخلی بیاموزید که مطمئناً ظاهر هر اتاق در خانه شما را بهبود می بخشد.

به مبلمانی که در خانه خود دارید نگاه کنید و ترکیبی از رنگ ها و مبلمانی را بیابید که به خوبی با هم ست می شوند. شما می خواهید رنگ های مبلمانی داشته باشید که همدیگر را تحسین کنند و همچنین رنگ های اطراف خانه خود را. از انتخاب رنگ هایی که به هم مرتبط نیستند اجتناب کنید، زیرا ممکن است به نظر برسد که شما سبک را نمی شناسید.

از بالش و فرش استفاده خلاقانه کنید. اینها ارزان هستند و می توانند نگرش اتاق را خیلی سریع تغییر دهند. با بافت ها، رنگ ها و چاپ های مختلف بازی کنید تا ببینید چه چیزی بیشتر به شما می آید.

بهترین چیز در مورد بالش و فرش این است که وقتی می خواهید ظاهر متفاوتی داشته باشید می توانید آنها را به اتاق دیگری منتقل کنید.

قبل از شروع پروژه با دوستان یا خانواده صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا ایده هایی را به دست آورید که ممکن است به آنها فکر نکنید و می توانید آنها را در پروژه خود بگنجانید.

همچنین، این به شما کمک می کند تا شانس ایجاد خطا را کاهش دهید زیرا شخص دیگری ممکن است بتواند آن را تشخیص دهد.

مطالعه بیشتر  چاپ عکس روی چوب با چسب چوب

هنگام طراحی برای فضاهای معاصر و مدرن، بافت ها را در مواد موجود در اتاق ادغام کنید.

اگر مبلمان و وسایل بر روی مواد صاف مانند شیشه، پلاستیک صاف، فلز و چوب صیقلی سنگین هستند، مقداری مواد بافت دار اضافه کنید تا جزئیاتی را به نمایش بگذارید که چشم ها را جلب می کند و فضای جالب تری ایجاد می کند.

یک نکته عالی در طراحی داخلی این است که هنر ظرافت را یاد بگیرید. برخی از افراد سبک های شیک را ترجیح می دهند و این کاملاً خوب است.

اما بسیاری از مردم به دلیل اینکه بیش از حد مشتاق هستند و نمی‌دانند چه زمانی جلوی خود را بگیرند، به تزئینات ناب می‌پردازند. تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که “بیشتر کمتر است”.

تزیین زیرزمین ممکن است دشوار باشد زیرا نمی توانید تصور کنید که در چنین مکان تاریک و تاریک چه کاری می توانید انجام دهید. اگر از رنگ‌ها و پارچه‌های روشن‌تر استفاده می‌کنید، می‌توانید زیرزمین تاریک، مرطوب و دلگیر خود را به مکانی تبدیل کنید که بخواهید زمانی را با خانواده خود بگذرانید.

خوب است که با طرح ها و تم های دکوراسیون فعلی همراه باشید. سبک اتاق می تواند تا حد زیادی تحت تأثیر این عناصر قرار گیرد. هر چند از قطعات مد روز فقط به عنوان لهجه استفاده کنید.

با استفاده از این قطعات به‌عنوان لهجه، می‌توانید به سرعت به سبک‌های جدیدتر زمانی که گرایش‌های قدیمی محو شده‌اند، به‌روزرسانی کنید. مبل با چاپ گورخری به راحتی قابل تعویض نیست.

یک نکته خوب در طراحی داخلی این است که بیش از حد تحت تأثیر رنگ قرار نگیرید. مطالعات زیادی در مورد رنگ‌ها و تأثیر آن‌ها بر روی شما انجام شده است.

مطالعه بیشتر  انواع چاپ لیبل و کاربردش

حتی اگر عاشق رنگ‌های قوی هستید و آن‌ها با شخصیت شما همخوانی دارند، خانواده یا زوج بعدی که به خانه می‌روند ممکن است توسط آن‌ها به تعویق بیفتند.

اگر می‌خواهید بدون رنگ آمیزی کامل اتاق، جلوه‌ای چشمگیر به اتاق اضافه کنید، می‌توانید یک دیوار را برای رنگ آمیزی با سایه برجسته انتخاب کنید. این باید یک رنگ پر جنب و جوش باشد که با بقیه رنگ های اتاق هماهنگ باشد اما قطعاً برجسته باشد

. به عنوان مثال، استفاده از سایه اصلی را در اتاقی در نظر بگیرید که در غیر این صورت با پاستل رنگ شده است.

به هر قیمتی شده از درهم ریختگی در پروژه طراحی داخلی خود اجتناب کنید. فرقی نمی‌کند مشکل مبلمان زیاد باشد یا فضای ذخیره‌سازی کم، فضاهای شلوغ و شلوغ باید ساده‌سازی و ساده‌سازی شوند تا به درستی کار کنند.

اگر محیط به اندازه زندگی شما شلوغ و دیوانه کننده باشد، استراحت در خانه غیرممکن است.

بازسازی آشپزخانه می تواند یکی از گسترده ترین (و گران ترین) کارهای طراحی داخلی خانه شما باشد. با وجود دردسر و هزینه های موجود، در مقابل وسوسه صرفه جویی در هزینه با خرید کابینت ارزان مقاومت کنید.

تفاوت بسیار زیادی در کیفیت بین کابینت های درجه یک و کم قیمت وجود دارد. شما فقط چند سال بعد می توانید کابینت تخفیف را جایگزین کنید.

اطمینان حاصل کنید که از در و پنجره های خانه خود غافل نشوید. اینها می توانند اهداف مختلفی مانند انتقال هوا، امنیت و انتقال نور در خانه شما را انجام دهند. برای صرفه جویی در هزینه و افزایش عملکرد، روی یک مجموعه خوب از درها برای هر منطقه از خانه خود و پنجره های قوی سرمایه گذاری کنید.

مطالعه بیشتر  چاپ عکس روی بوم نقاشی

هنگامی که در اتاق نشیمن خود پنجره‌ها را قرار می‌دهید، همیشه باید آن‌ها را به اندازه‌ای بخرید که برس بزنید یا روی زمین آویزان کنید.

کاری که مردم اغلب انجام می دهند آویزان کردن پرده هایی است که خیلی کوتاه هستند و به زمین نمی رسند. اتاق شما در نهایت ظاهری نامرتب خواهد داشت.

چیزهایی که مطابقت ندارند نباید با هم مخلوط شوند. برای مثال، می‌توانید ترکیب و تطبیق بافت‌ها، الگوها و سبک‌های دکور مختلف را بررسی کنید.

یک پتوی بنفش وقتی روی یک مبل زرد روشن قرار می‌گیرد، حال و هوای بدی به اتاق می‌دهد. آزمایش با رنگ ها و پالت های دیوانه نیازی به تابو ندارد!

هر تصمیم طراحی را برای یک فضای کوچک با دقت در نظر بگیرید. در صورت امکان، همیشه قطعاتی را انتخاب کنید که می توانند بیش از یک هدف را دنبال کنند.

چاپ روی شیشه

تزئین منزل uv پرینت ایران
تزئین منزل

میتوانید چاپ روی شیشه را امتحان کنید تا به زیبایی منزل خود بیفزایید و دکوراسیون زیبایی را خلق کنید.

به این صورت که با داشتن چاپ شیشه میتوان طرح ها و رنگ های مورد نظر خود را به خوبی بر روی شیشه چاپ کرد این شیشه در منزل قرار بگیرد.

یک عثمانی که دارای فضای ذخیره سازی است، یک تخت با کشوهای تعبیه شده در زیر یا یک میز که می تواند وظایف مضاعف را به عنوان میز انجام دهد، به از بین بردن بهم ریختگی و استفاده حداکثری از آن کمک می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *